Kim jesteśmy

Nasza kadra to zespół specjalistów, którzy posiadają doświadczenie w pływaniu po wszelkich akwenach. Wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych konkursach, funkcjonalne, eleganckie, pełne szyku i gracji łodzie motorowe ATLANTIC MARINE czekają na kolejnych właścicieli. Jesteśmy dumni z faktu, iż możemy dostarczyć Państwu tak wartościowe i niepowtarzalne egzemplarze, tworzone z pasją, w duchu tradycyjnych wartości wyznawanych na morzu.

Na przestrzeni lat nasze modele zyskały renomę za swój ciekawy design, doskonałe osiągi oraz niespotykaną jakość wykonania. Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie naszych produktów poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, usprawnianie procesów produkcyjnych oraz dbałość o najmniejsze nawet detale, które kształtują ostateczny obraz naszej marki.

Łodzie wypływające z naszej stoczni wykonane są z najwyższą troską o bezpieczeństwo pasażerów nimi podróżujących oraz z myślą, o jak najmniejszej ingerencji w środowisko naturalne.

Producent trzyma się najwyższych standardów. Łodzie poddawane są wymagającym testom, dzięki czemu mamy pewność, że sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach, jakie można napotkać na pełnym morzu.

Produkcja i transport

Nasze atuty

Ręczna produkcja

Nasze łodzie są w 100% wykonane metodą laminowania ręcznego, co gwarantuje najwyższą jakość oraz trwałość dokładniej położonego laminatu. Nakładanie żelkotu odbywa się metodą ręczną, co zapewnia, że jego warstwa jest odpowiedniej grubości od 0,6 do 0,8 mm. Ręczna metoda wykonania wszystkich elementów pozwala na osiągnięcie jakości niespotykanej w procesie seryjnej produkcji, jaka najczęściej występuje u producentów łodzi.

Transport

Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych i bazę spedycyjną, która daje nam możliwości dostarczenia waszych łodzi motorowych w każdy zakątek świata.

Prowadzimy serwis i naprawy łodzi

Pełny zakres usług szkutniczych i renowacyjnych na potrzeby najbardziej wymagającego klienta.

Niepowtarzalność

Każde zamówienie jest indywidualne i stanowi niepowtarzalną kombinację budowy łodzi według życzeń i oczekiwań klienta. Zlecenia przyjmujemy do realizacji z największym zaangażowaniem. Czerpiemy dużo przyjemności i doświadczenia z nowych wyzwań.

Terminowość

To jedna z największych zalet naszej stoczni. Ścisły plan produkcji pozwala nam na dopilnowanie i terminowe realizacje zamówień nam powierzonych.

Projektujemy łodzie

Każdy projekt zaczyna się od śmiałej idei. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jakie zdobywaliśmy we współpracy z klientami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej klasy łodzie motorowe.
Posiadamy również własną profesjonalną modelarnię łodzi dla potrzeb rozwijającego się przemysłu stoczniowego.

My w liczbach

300 Łodzi produkowanych rocznie
100 Dealerów na całym świecie
2 Nowe modele każdego roku
100 Pracowników
Udział w 150 prestiżowych imprezach targowych
1 000 000 Zadowolonych klientów

Nasza firma

Marka ATLANTIC MARINE rozpoznawalna jest wśród motorowodniaków na całym świecie. Doskonała jakość, komfort, trwałość, innowacyjność projektów oraz perfekcyjne ich wykonanie to nasz klucz do sukcesu.

Wśród właścicieli łodzi ATLANTIC MARINE odnajdziemy ludzi, którzy doceniają prawdziwą jakość wykonania. Łodzie naszej firmy można spotkać na wodach całego świata zaczynając od Bałtyku, akwenów europejskich, aż po wybrzeże USA. Jesteśmy dumni z naszych produktów i z funkcji, jakie pełnią w życiu naszych klientów.

Siedziba firmy znajduje się w Augustowie. Na jej terenie posiadamy własną szwalnię, produkcję wyrobów z plexi, stolarnię i ślusarnię, które pozwalają nam na utrzymanie najwyższej jakości łodzi oraz ciągłości i terminowości produkcji.

Nasza firma jest otwarta na nowości technologiczne, i jak dzieje się to od początku jej istnienia, podążamy za duchem czasu i wdrażamy nowe technologie, co można zobaczyć odwiedzając liczne międzynarodowe targi łodzi motorowych, na których są wystawiane nasze łodzie.

Trochę historii

2008

Release of the model Open 670

2010

Release of the model Open 625

2010

Release of the model Open 530

2010

Release of the model Adventure 660

2011

Release of the model Sun Cruiser 730

2012

Release of the model Sun Cruiser 655

2013

Release of the model Adventure 900

2014

Release of the model Open 750

2014

Release of the model Open 490

2016

Release of the model Adventure 780

2017

Release of the model Day Cruiser 720

2019

Release of the model Sun Cruiser 630