Atlantic Marine Day/Sun Cruiser

  • W tych łodziach zostawisz codzienność daleko za sobą. Każdy z naszych modeli spełni oczekiwania osób poszukujących rodzinnej, bezpiecznej i komfortowej łodzi, ale również zadowoli aktywnych sportowo poszukiwaczy emocji.
  • Łodzie kabinowe oferują maksymalną uniwersalność przy każdej pogodzie. Miłośnicy słońca mogą korzystać z komfortowego pokładu słonecznego, a dzięki wygodnej kabinie długie rodzinne eskapady z noclegiem na morzu staną się beztroskim relaksem bez konieczności cumowania i szukania noclegu.
  • Wszystkie modele posiadają idealnie wyprofilowane, mocne dno typu V, które daje pełną kontrolę przy sterowaniu łodzią, świetne osiągi i korzystnie wpływa na ekonomikę zużycia paliwa.

Atlantic Marine Open

  • Sporty wodne, wycieczki wzdłuż wybrzeża, sprinty po morzu, a może łowienie ryb? Nasze łodzie Open pozwolą Ci pogodzić i zaspokoić Twoje wszystkie pasje. Posiadają one wszystkie zalety otwartej łodzi: obszerny kokpit, który nie ogranicza przemieszczania się i przestronny dziobowy pokład słoneczny. W prosty sposób zmienisz go w wygodne siedzisko ze stołem, które może zgromadzić wokół załogę na posiłku i odpoczynku.
  • Mocnym punktem wyróżniającym te łodzie jest sprawdzone, niezawodne dno typu V, które gładko tnie wodę. Również wysokie burty sprzyjają bezpieczeństwu, szczególnie gdy wśród załogi są dzieci.

Atlantic Marine Adventure

  • Ta linia została zaprojektowana głównie z myślą o pasjonatach wędkarstwa, ale i inni miłośnicy morskich przestrzeni odnajdą wielką frajdę w spędzaniu czasu na wodzie. Przestronny kokpit umożliwi wygodne poruszanie się przy łowieniu ryb, a kabina osłoni przed deszczem i wiatrem. Część zabudowana to wysoka kabina sterówki z panoramicznym oknem, a także materacami dającymi możliwość komfortowego wypoczynku dla co najmniej dwóch osób. Stabilny, szeroki kadłub daje pełny komfort bezpieczeństwa całej załodze. Oprócz modeli Adventure 660 oraz Adventure 780 wdrożony został do budowy model Adventure 900, który jest flagową jednostką naszej firmy.