Jesteśmy producentem łodzi motorowych, szukamy nowych możliwości w innych dziedzinach produkcji, jak i kompleksowych prac związanych z produkcją laminatu , modelowania i formowania zakontraktowanych projektów . Ponieważ mamy ogromne doświadczenie , jak również nasze własne wzornictwo i nowoczesny zakład produkcyjny, możemy zaoferować Państwu szeroki zakres indywidualnych rozwiązań . Poniżej udostępniamy Państwu krótką informację o naszym doświadczeniu i potencjale.

Znajdujemy się w Augustowie – Północno- wschodniej Polsce , gdzie budujemy nasze łodzie motorowe marki ATLANTIC MARINE z powodzeniem od ponad 15 lat . Od tego czasu stopniowo zwiększając naszą gamę produktów o nowe modele łodzi , obecnie nasza rodzina łodzi składa się z 19 modeli . Współpracujemy z naszą ekskluzywną listą dealerów w większości krajów Europy , współpracujemy również bezpośrednio lub za pośrednictwem podwykonawców ,korzystamy z ugruntowanych dealerów silników do łodzi, takich jak Yamaha , Honda i Suzuki .Większość naszych łodzi sprzedawana jest przez sieć dystrybutorów do Europy Zachodniej (Francja, Niemcy, Szwecja , jako przykłady ) i dlatego jesteśmy zaznajomieni z międzynarodowymi normami i przepisami produkcji .

Nasze łodzie są prezentowane na najważniejszych wystawach motorowodnych w Europie. Oprócz własnych projektów , zajmujemy się budową łodzi na specjalne zamówienie, lub produkowanych zgodnie z prezentowanymi wzorami. Wszystkie nasze produkty wykonane są zenaciskiem i uwzględnieniem szczegółów wykonania na każdym etapie procesu produkcji.

Sukces firmy opiera się na doświadczonych pracownikach.

Mocne punkty naszej ofercie są między innymi :
– Wszechstronne prace laminarskie
– Elastyczność w wyborze kolorów i wyposażenia
– Dbałość o estetykę i wykończenie
– Krótkie terminy realizacji i dostawy
– Bezpieczny i szybki transport (własna flota samochodowa)
– Profesjonalny gwarancyjny i pogwarancyjny serwis , kompetentna obsługa i porady
– Szybkie i kompleksowe naprawy , renowacje łodzi
– Własna szwalnia i możliwości szycia indywidualnie zaprojektowanych tapicerek
– Najwyższa jakość produktów ze stali nierdzewnej produkowanej w naszej ślusarni
– Stolarnia wyposażona i wyszkolona do produkcji najbardziej skomplikowanych elementów wykończenia stolarskiego, jak i do produkcji paneli podłogowych wykonanych z łączonych elementów z drewna egzotycznego
– Własna linia produkcyjna produktów z plexi, jak i maszyny to plastyfikacji tego materiału.

Nasze aktywa, takie jak wiedza, doświadczenie, możliwości finansowe, chęci poszerzenia naszej fabryki, pozycję na rynku oraz dobrze rozwiniętą sieć dealerów , zapewni spółce ogromny potencjał wzrostu.

Biorąc pod uwagę powyższe szukamy partnera biznesowego , który może korzystać z naszego doświadczenia i przyczynić się do dalszego rozwoju obu naszych firm.