Dlaczego My?

Firma ATLANTIC MARINE posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji łodzi motorowych.
Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych modeli, które powstają w naszej firmie począwszy od wykonania projektu aż po końcowy etap, jakim są testy przeprowadzane na wodzie.

Produkcja

Wszystkie wyprodukowane przez nas łodzie wykonane są w technologii laminowania ręcznego.

Jakość

Od samego początku istnienia stoczni dbamy o to, aby nasza marka ATLANTIC MARINE była wyznacznikiem najwyższej jakości.

Cel

Naszym głównym celem jest ciągłe udoskonalanie produktów, a tym samym precyzja, niezawodność, praktyczność i bezpieczeństwo.

Nasza stocznia

Od samego początku istnienia stoczni dbamy o to, aby nasza marka była wyznacznikiem jak najwyższej jakości.
Solidność, sprawdzone technologie oraz dopracowanie szczegółów pozwalają nam wyprodukować łodzie, które dostosowane są do spędzania aktywnego wypoczynku zarówno nad jeziorami, jak i na morzach i zatokach na całym świecie.
Naszym głównym celem jest ciągłe udoskonalanie produktów, a tym samym precyzja, niezawodność, praktyczność i bezpieczeństwo.
Dzięki temu, że jesteśmy konsekwentni i dbamy o wszystkie detale możemy poszczycić się szerokim gronem zadowolonych klientów na całym świecie.
Jest to dla nas największy sukces, ponieważ budowa łodzi to nasza prawdziwa pasja, dzięki której potrafimy zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.
Nowe modele łodzi prezentowane są na prestiżowych targach sprzętu motorowodnego, między innymi w Paryżu, Düsseldorfie, La Rochelle, Sztokholmie, Göteborgu, Zagrzebiu oraz wielu innych.

Stocznia ATLANTIC MARINE jest samodzielną firmą która łączy w sobie prawdziwą pasję, konsekwencję w działaniu oraz ciężką pracę.

Dzisiaj możemy poszczycić się szerokim gronem zadowolonych klientów zarówno w Polsce jak i na całym  świecie. Jest to dla nas największy sukces, ponieważ budowa łodzi jest dla nas prawdziwa pasją.

Dowody uznania